Noční Stolek Sonoma Dub

Dodání je zdarma. Tento malý noční stolek o rozměrech přibližně 31 x 49 x 31 cm (Š/V/H) je vyroben s přírodním vzhledem... více informací »
Noční Stolek Sonoma Dub
Značka: Möbelix
2 229 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Tento malý noční stolek o rozměrech přibližně 31 x 49 x 31 cm (Š/V/H) je vyroben s přírodním vzhledem...

Dodání je zdarma. Tento malý noční stolek o rozměrech přibližně 31 x 49 x 31 cm (Š/V/H) je vyroben s přírodním vzhledem v dřevěném dekoru v odstínu dub sonoma. Nabízí úložný prostor na horní ploše a ve třech zásuvkách s otvory pro uchopení, takže budete mít svou rozečtenou knihu, telefon, lampu a jiné vždy po ruce. Tento noční stolek lze zkombinovat stejně dobře s moderním ložnicovým nábytkem i se zařízením ve venkovském stylu! Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází.  Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy;

velikost 31/31/49
barva barvy dubu Tento neodolatelný kus Noční Stolek Sonoma Dub je dostupný taky tady u nás v rubrice noční stolky! Nyní můžete koupit akční produkty ve zmiňované kategorii za outletovou cenu!

Tento zlevněný kus Noční Stolek Sonoma Dub od spolehlivé značky Möbelix pořídíte na našich stránkách nyní za výhodné peníze. V současnosti pořídíte za cenu 2 229 Kč.