Noční Stolek Detroit Šířka 58cm

Toto zboží je k dispzícií IBA ONLINE. Noční stolek DETROIT je ideálním doplňkem vaší moderní ložnice.S rozměry cca 58 x 64 x... více informací »
Noční Stolek Detroit Šířka 58cm
Značka: Möbelix
4 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Toto zboží je k dispzícií IBA ONLINE. Noční stolek DETROIT je ideálním doplňkem vaší moderní ložnice.S rozměry cca 58 x 64 x...

Toto zboží je k dispzícií IBA ONLINE. Noční stolek DETROIT je ideálním doplňkem vaší moderní ložnice.S rozměry cca 58 x 64 x 41 cm (Š x V x H) nabízí se třemi zásuvkami dostatek úložného prostoru. Krém na ruce, kapesníky a čtení na dobrou noc se dají pěkně odložit. A aby se váš partner při zavírání zásuvek nezalekl, nábytek je vybaven systémem soft-close, takže zásuvky se zavírají vždy jemně a tiše.Noční stolek získal certifikát BQ – Alliance for Quality. Použitý dekor dřeva proto odpovídá nejvyšší kvalitě a trvanlivosti. A montáž doma je také jednoduchá.Rovné linie v kombinaci s barvami dubu a grafitem dělají z tohoto nočního stolku skutečný poutač očí. Úchytky zásuvek v grafitové barvě opticky perfektně zapadají do celkového konceptu, který dotvářejí dvě U-patky v grafitové barvě vyrobené z litiny. S výškou nohy okolo 10 cm můžete jednoduše vysávat pod nočním stolkem.Série DETROIT zaujme nekompromisními liniemi a propracovanou barevnou kombinací grafitu a dubu. Pro obzvláště atmosférickou ložnici je vhodné kombinovat jednotlivé kusy nábytku ze série. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo a na každé prodejně.

velikost 41/58/64
barva barvy grafitu, barvy dubu
Tento levný kousek Noční Stolek Detroit Šířka 58cm jde sehnat právě na webu v oblíbené rubrice noční stolky. Nyní můžete najít ještě jiné kousky ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Möbelix pro vás vyrábí prvotřídní produkty. To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na další zboží od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Vynikající kus Noční Stolek Detroit Šířka 58cm od značky Möbelix snadno najdete tady a teď právě za výhodnou cenu! Nyní za akční cenu 4 499 Kč.