Noční Stolek Carlo Bílý

Pokud máte rádi útulné a uklizené v ložnici, oceníte stylový úložný nábytek. S elegantním nočním stolkem uděláte přesně... více informací »
Noční Stolek Carlo Bílý
Značka: Möbelix
1 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Pokud máte rádi útulné a uklizené v ložnici, oceníte stylový úložný nábytek. S elegantním nočním stolkem uděláte přesně...

Pokud máte rádi útulné a uklizené v ložnici, oceníte stylový úložný nábytek. S elegantním nočním stolkem uděláte přesně tu správnou volbu pro příjemnou atmosféru!Přibližně 38 x 51 x 35 cm (Š x V x H) velký noční stolek s dostatkem místa se dokáže harmonicky kombinovat s mnoha styly zařízení.Na krycí desce je dostatek místa pro noční lampu, večerní čtení a budík, zatímco své věci můžete uložit do dvou zásuvek.Tvarované stříbrné lišty úchytek z robustního plastu vkusně doplňují kus nábytku.Aby ozdobné povrchy snadno odolaly každodennímu opotřebení, jsou vybaveny odolným melaminovým povlakem – takže si svůj nový noční stolek můžete užívat dlouho.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.

velikost 35/38/51
barva bílá

Hodně povedený kousek Noční Stolek Carlo Bílý od známé společnosti Möbelix je dostupný aktuálně na našich stránkách za rozumné peníze! Akční cena 1 899 Kč.