Noční Stolek Billund

Tento noční stolek v bílé barvě kombinován s dekorem dub Sägerau je více než jen nutnost vedle postele! S rozměry 52 x 40 x 38 cm... více informací »
Noční Stolek Billund
Značka: Möbelix
2 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tento noční stolek v bílé barvě kombinován s dekorem dub Sägerau je více než jen nutnost vedle postele! S rozměry 52 x 40 x 38 cm...

Tento noční stolek v bílé barvě kombinován s dekorem dub Sägerau je více než jen nutnost vedle postele! S rozměry 52 x 40 x 38 cm (Š/V/H) je také stylovým doplňkem v ložnici, dětském pokoji nebo v pokoji pro hosty a vyzařuje čistými liniemi a jemnými barvami skandinávského stylu. Prostorná zásuvka je doplněna hravou a originální rukojetí ve tvaru knoflíku. Skutečně příjemný pohled pro každé oko!   Viz také další výrobky se série BILLUND. Zařiďte si váš domov vkusně! Upozornění: Tento výrobek je k dispozici pouze na objednávku. Není vystaven v našich prodejnách, je možné jej objednat pouze ONLINE v našem e-shopu nebo na kterékoliv pobočce.

velikost 38/52/40
barva bílá, barvy dubu Exkluzivní produkt Noční Stolek Billund lze získat aktuálně tady na našem webu v populární kategorii noční stolky. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z naší sekce za nejlepší ceny! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Tento skvělý kus Noční Stolek Billund od odblíbeného výrobce Möbelix snadno můžete získat na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu! Akční cena od 2 299 Kč.