Noční Stolek 4-You Yuk12 *cenový Trhák*

Tento kompaktní noční stolek vyhotoven v dekoru dub San Remo je nepostradatelným odkládacím prostorem vedle vaší postele pro... více informací »
Noční Stolek 4-You Yuk12  *cenový Trhák*
Značka: Möbelix
699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tento kompaktní noční stolek vyhotoven v dekoru dub San Remo je nepostradatelným odkládacím prostorem vedle vaší postele pro...

Tento kompaktní noční stolek vyhotoven v dekoru dub San Remo je nepostradatelným odkládacím prostorem vedle vaší postele pro budík, noční lampy, knihy a další. Noční stolek, který má rozměry přibližně 50 x 38,1 x 35,2 cm (Š/V/H), má 2 praktické zásuvky v perlově bílé barvě, které zajišťují pořádek kolem lůžka. Vkusným doplňkem jsou úchytky v barvě chromu. Tento noční stolek dokonale zapadá do každého moderního interiéru – pro harmonický celkový obraz v ložnici!

velikost 35.2/50/38.1
barva bílá, barvy dubu Tento výjimečný výrobek Noční Stolek 4-You Yuk12 *cenový Trhák* pořídíte zrovna na stránkách v populární sekci noční stolky. Získejte ještě jiné produkty z této populární kategorie v bezva akci. V očích zákazníků populární značka Möbelix vás obohatí o velmi kvalitní zboží. Vždyť to vidíte sami!

Kvalitní a žádaný výrobek Noční Stolek 4-You Yuk12 *cenový Trhák* od výrobce Möbelix najdete u nás opravdu výhodně! Ceny od 699 Kč.