Nástěnný Regál Sonoma Dub

Dodání je zdarma. Chtěli byste své knihy a dekorativní prvky prezentovat na výsluní? Tento nástěnný regál v dekoru dub... více informací »
Nástěnný Regál Sonoma Dub
Značka: Möbelix
1 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Chtěli byste své knihy a dekorativní prvky prezentovat na výsluní? Tento nástěnný regál v dekoru dub...

Dodání je zdarma. Chtěli byste své knihy a dekorativní prvky prezentovat na výsluní? Tento nástěnný regál v dekoru dub sonoma je tím správným místem! Obdélníkový závěsný prvek o rozměrech cca 75 x 51 x 26 cm (Š x V x H) sestává z jednotlivých devíti odkládacích ploch. Uprostřed mohou být atraktivně prezentovány speciální dekorativní předměty, vázy nebo fotografie. Dokola je dostatek místa pro knihy, fotoalba a pod. Celková nosnost je až 45 kg. Tato nástěnná police bude novým poutačem ve vašem obývacím pokoji – dostupná je i v jiných barvách!  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. 

velikost 16/75/51
barva barvy dubu

Unikátní kus Nástěnný Regál Sonoma Dub od naší známé značky Möbelix najdete zde nyní v bezva akci. V akci za 1 799 Kč.