Nástěnný Regál Nora

Flexibilní nástěnný regál NORA se hodí do různých obytných prostor a je obzvláště atraktivní díky svému trendy vzhledu.... více informací »
Nástěnný Regál Nora
Značka: Möbelix
1 099 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Flexibilní nástěnný regál NORA se hodí do různých obytných prostor a je obzvláště atraktivní díky svému trendy vzhledu....

Flexibilní nástěnný regál NORA se hodí do různých obytných prostor a je obzvláště atraktivní díky svému trendy vzhledu. Police s rozměry 100 x 53 x 19,5 cm (Š x V x H) je vyrobena z MDF materiálu v kombinaci dekorů dub Sonoma a bílá a díky svému melaminovému povrchu je odolná vůči poškrábání a snadno se čistí. 4 otevřené přihrádky umožňují individuální možnosti uspořádání: knihy, fotografie, rostliny nebo ozdobné pr

velikost 19,5/100/53
barva bílá Tento unikátní kousek můžete získat zrovna tady u nás v oblíbené rubrice nástěnné police! Nyní koupíte akční produkty z této rubriky za báječnou cenu. To není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Nástěnný Regál Nora od oblíbené značky Möbelix naleznete u nás nyní téměř zdarma. Akční cena od 1 099 Kč.