Nástěnný Regál Mumbai Akácie

Dodání je zdarma.     S těmito policemi můžete něco vyjádřit: s tvary bublin je lze doplnit veselými nápisy či jinými... více informací »
Nástěnný Regál Mumbai Akácie
Značka: Möbelix
2 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma.     S těmito policemi můžete něco vyjádřit: s tvary bublin je lze doplnit veselými nápisy či jinými...

Dodání je zdarma.     S těmito policemi můžete něco vyjádřit: s tvary bublin je lze doplnit veselými nápisy či jinými dekoracemi, jejich nevšední tvar jistě ohromí vaše hosty! Dodávají se v sadě dvou kusů. Jejich rozměry jsou cca 50 x 49 x 13 cm (Š x V x H) a 40 x 39 x 13 cm (Š x V x H). Masivní akáciové dřevo dodá vašemu domovu moderní a stylové prostředí. Poličky ze série MUMBAI lze jednoduše namontovat na zeď. Celkově je lze zatížit do 20 kg, ale samotné váží jen kolem pěti kilogramů. Série MUMBAI se vyznačuje moderním a jasným vzhledem. Ve spojení s kvalitními materiály jako je indická akácia nebo sheeshamové dřevo působí obzvlášť kvalitně a stylově. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachá

velikost 13/50/49
barva barvy akácie
Akční produkt Nástěnný Regál Mumbai Akácie dostanete jednoduše tu na webu v oblíbené kategorii nástěnné police! Vyhledejte si akční výrobky z této kategorie za nejnižší cenu! To ale však není vše, náš sortiment je široký. Podívejte se taky na další vybrané kousky od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka Möbelix pro vás vyrábí skvělý sortiment. Podívejte se sami!

Akční a ve slevě výrobek Nástěnný Regál Mumbai Akácie pocházející od značky Möbelix můžete nakoupit zde teď právě za parádní cenu! Nyní pořídíte za 2 699 Kč.