Nástěnný Regál Mika

Flexibilní nástěnný regál MIKA se hodí do různých obytných prostor a je obzvláště atraktivní díky svému trendy... více informací »
Nástěnný Regál Mika
Značka: Möbelix
1 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Flexibilní nástěnný regál MIKA se hodí do různých obytných prostor a je obzvláště atraktivní díky svému trendy...

Flexibilní nástěnný regál MIKA se hodí do různých obytných prostor a je obzvláště atraktivní díky svému trendy nepravidelnému rozdělení polic. Bílá regálová police s rozměry 90 x 78,5 x 16 cm (Š x V x H) je vyrobena z MDF materiálu a díky svému melaminovému povrchu je odolná vůči poškrábání a snadno se čistí. 9 otevřených přihrádek umožňuje individuální možnosti uspořádání: knihy, fotografie, rostliny nebo ozdobné

velikost 16/90/78,5
barva bílá
Hodně žádaný produkt Nástěnný Regál Mika jde koupit právě teď tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice nástěnné police! Nyní můžete získat ještě jiné zboží ve zmiňované sekci za internetové ceny. Máme toho více, prozkoumejte u nás taky více kousků od výrobce Möbelix. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný dodavatel Möbelix pro vás vyrábí kvalitní produkty. Přesvědčte se sami!

Tento designový kus Nástěnný Regál Mika od známé značky Möbelix snadno můžete pořídit zde opravdu výhodně! Akční cena 1 299 Kč.