Nástěnná Police Nature

Nábytková série NATURE se vyznačuje jasným dubovým vzhledem v kombinaci s akcenty matné černé barvy. Hranatý design a barevné... více informací »
Nástěnná Police Nature
Značka: Möbelix
849 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Nábytková série NATURE se vyznačuje jasným dubovým vzhledem v kombinaci s akcenty matné černé barvy. Hranatý design a barevné...

Nábytková série NATURE se vyznačuje jasným dubovým vzhledem v kombinaci s akcenty matné černé barvy. Hranatý design a barevné provedení vyzařují moderní přírodní vzhled a útulnost. S tímto nábytkem si přinesete domů nebo na chalupu skvělou atmosféru! Navíc povrch z melaminové pryskyřice zajistí odolnost a dlouhověkost. S nástěnnou policí NATURE vytvoříte moderní místo pro vaše dekorační předměty. Má rozměry cca 160 x 25 x 21,6 cm (Š x V x H) a lze jej připevnit ke stěně pomocí dvou háčků. Design zadní stěny v dekoru dub Artisan je harmonicky doplněn s policí matné černé barvy, což zajišťuje puristické, moderní prostředí. Kombinujte tuto poličku s ostatním nábytkem ze série NATURE a vytvořte si tak harmonické a moderní prostředí u vás doma!

velikost 21,6/160/25
barva barvy dubu
Akční a ve slevě kus máte možnost nakoupit lehce u nás umístěný v kategorii police do jídelny. Získejte ještě ostatní produkty z naší kategorie z pohodlí domova. U zákazníků oblíbený výrobce Möbelix dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní produkty. Přesvědčte se sami. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Levný kus Nástěnná Police Nature od přední značky Möbelix jde koupit právě dnes extra se slevou. Nyní nakoupíte za 849 Kč.