Nástěnná Police Kashmir New

Nástěnná police ze série KASHMIR NEW od Jamese Wooda kombinuje vysoce kvalitní provedení s vkusným designem. Nábytek v této sérii... více informací »
Nástěnná Police Kashmir New
Značka: Möbelix
799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Nástěnná police ze série KASHMIR NEW od Jamese Wooda kombinuje vysoce kvalitní provedení s vkusným designem. Nábytek v této sérii...

Nástěnná police ze série KASHMIR NEW od Jamese Wooda kombinuje vysoce kvalitní provedení s vkusným designem. Nábytek v této sérii zaujme přírodní elegancí a uspokojí každý obytný prostor přátelskou a domácí harmonií.   Police o rozměrech cca 120 x 20 x 20 cm v dubovém dekoru artisan je perfektním doplňkem k nábytku rady KASHMIR NEW.   Stylová nástěnná police vyrobena z materiálu na bázi dřeva nabízí atraktivní úložný prostor pro fotografie, obrázky a další dekorativní předměty. Několik nástěnných polic dohromady vytváří prostornou prezentační plochu a jsou ideálním doplňkem vašeho obývacího pokoje. Police, složená ze dvou desek je snadno sestavitelná a dostupná ve dvou různých velikostech.   V našem internetovém obchodě najdete velký výběr dalších kusů nábytku ze série, jako jsou televizní prvek, konferenční stolek, nástěnná skříňka s vitrínou a mnoho dalšího, pomocí kterých si můžete navrhnout a vytvořit svůj vlastní obývací pokoj.     Nejdůležitější informace:      Dřevěný materiál

velikost 20/120/20
barva barvy dubu Výjimečný produkt Nástěnná Police Kashmir New máte možnost získat bez problémů na našich stránkách zařazený v kategorii police do jídelny. Nyní si můžete vybrat další výrobky ze zmíněné kategorie na pár kliknutí. Náš sortiment je široký, mrkněte na další kvalitní kousky od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Nástěnná Police Kashmir New od populárního výrobce Möbelix jednoduše najdete právě teď v akci. Nabídky již od 799 Kč.