Nástěnná Police Alassio

Zařiďte si svůj obývací pokoj v moderním stylu s nábytkem ALASSIO od značky LUCA BESSONI! Vyroben byl v dekoru alpská bílá ve... více informací »
Nástěnná Police Alassio
Značka: Möbelix
1 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Zařiďte si svůj obývací pokoj v moderním stylu s nábytkem ALASSIO od značky LUCA BESSONI! Vyroben byl v dekoru alpská bílá ve...

Zařiďte si svůj obývací pokoj v moderním stylu s nábytkem ALASSIO od značky LUCA BESSONI! Vyroben byl v dekoru alpská bílá ve vysokém lesku, a doplněn o grafitově šedé akcenty. Nenápadné úchytky v chromové barvě a integrované LED osvětlení s bílým denním světlem dodávají nábytku jemnou eleganci. Nástěnná police ALASSIO má rozměry přibližně 156,3 x 17,5 x 21,6 cm (Š x V x H) a skvěle se hodí do obývacího pokoje k obývací stěně, sestavené z jednotlivých prvků ALASSIO.  Nejdůležitější informace: Rozměry: cca 156,3 x 17,5 x 21,6 cm (Š / V / H) Materiál: dřevěný Barva: bílá – vysoký lesk, šedá – matný grafit Melaminový povrch 1 odkládací plocha Montáž na stěnu

velikost 21,6/156,3/17,5
barva barvy grafitu
Tento oblíbený produkt Nástěnná Police Alassio získáte bez problémů tady u nás umístěný v sekci police do jídelny! Nyní koupíte zlevněné produkty ze zmíněné kategorie za příznivou cenu!

Unikátní a žádaný kus Nástěnná Police Alassio s osvědčenou značkou Möbelix snadno můžete získat právě zde v akci! Nyní pořídíte jen za 1 799 Kč.