Nástavec Na Skříň Tio

Cca 43 cm vysoký nástavec na skříň TIO zaujme klasickým vzhledem, který lze snadno integrovat do každého interiéru. Je... více informací »
Nástavec Na Skříň Tio
Značka: Möbelix
1 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Cca 43 cm vysoký nástavec na skříň TIO zaujme klasickým vzhledem, který lze snadno integrovat do každého interiéru. Je...

Cca 43 cm vysoký nástavec na skříň TIO zaujme klasickým vzhledem, který lze snadno integrovat do každého interiéru. Je součástí stejnojmenného skříňového systému TIO a doplňuje jej velkorysým úložným prostorem o rozměru strany cca 80 x 80 cm. Moderní rohová skříňka díky svému speciálnímu tvaru bez problémů zapadne na rohovou skříň TIO a mezi ostatní skříně z této série. Nábytková série TIO nabízí působivý výběr typů, které lze dle potřeby navzájem kombinovat. Jakýkoli model si vyberete, každý má korpus s krásným dubovým povrchem. V závislosti na provedení jsou skříňky doplněny o bílé dekory na předních stranách – ať už na zásuvkách nebo dvířkách. S touto nábytkovou sérií můžete optimálně využít prostor a zároveň si užívat vysokou přizpůsobivost dokonale sladěných kusů nábytku. Našli jste už své dokonalé vybavení? Najděte ten správný nábytek pro vaši pracovnu v našich prodejnách nebo v internetovém obchodě Möbelix!

velikost 80/80/
barva bílá, barvy dubu

Unikátní a žádaný produkt Nástavec Na Skříň Tio od známé značky Möbelix můžete pořídit právě zde levně. Akční ceny od 1 799 Kč.