Nástavec Na Skříň Aalen-Extra

Máte už doma skříň AALEN a stále hodně prostoru od stropu? Doplňková nasazovací skříň je ideální k vyplnění tohoto místa... více informací »
Nástavec Na Skříň Aalen-Extra
Značka: Möbelix
3 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Máte už doma skříň AALEN a stále hodně prostoru od stropu? Doplňková nasazovací skříň je ideální k vyplnění tohoto místa...

Máte už doma skříň AALEN a stále hodně prostoru od stropu? Doplňková nasazovací skříň je ideální k vyplnění tohoto místa a navíc prakticky řeší problémy s úložným prostorem! Skříňka v dekorech alpská bílá a dub Wotan má rozměry 181 x 39 x 54 cm (Š / V / H) a je vybavena 4 dveřmi. Upozornění: Horní deska je bez povrchové úpravy, není olaminovaná. Poznámka: Certifikovaný německý výrobek.

velikost 54/181/39
barva bílá, barvy dubu Tento výjimečný produkt Nástavec Na Skříň Aalen-Extra jde sehnat snadno tu na našich stránkách v oblíbené sekci nástavce na skříně! Mrkněte na zcela nové produkty z této oblíbené kategorie za báječnou cenu!

Oblíbený a akční produkt Nástavec Na Skříň Aalen-Extra s osvědčenou značkou Möbelix snadno najdete u nás za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte jen za 3 199 Kč.