Modulární Taburet S Úložním Prostorem Miu Magic Hnědá

Masivní taburet s nosností až 350kg s úložným prostorem poslouží jako praktický sedací a úložný kus nábytku ve vaší... více informací »
Modulární Taburet S Úložním Prostorem Miu Magic Hnědá
Značka: Möbelix
17 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Masivní taburet s nosností až 350kg s úložným prostorem poslouží jako praktický sedací a úložný kus nábytku ve vaší...

Masivní taburet s nosností až 350kg s úložným prostorem poslouží jako praktický sedací a úložný kus nábytku ve vaší domácnosti. Zvláštnost této taburetky je výběr opěrky dle vlastního výběru. Upozornění: Toto zboží je na objednávku. Objednat si jej můžete POUZE přes e-shop Möbelix nebo na požádání v každé prodejně. Zboží není vystaven v kamenných prodejnách.

velikost 97/192/44
barva hnědá Kvalitní a velmi žádaný kousek Modulární Taburet S Úložním můžete pořídit snadno tu na webu v oblíbené rubrice taburety. Nyní můžete najít ostatní zboží ve zmíněné sekci za outletovou cenu! Tato značka Möbelix má ve stále nabídkce vysoce kvalitní sortiment. Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás další produkty od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Modulární Taburet S Úložním Prostorem Miu Magic Hnědá od značky s dlouholetou historií Möbelix lze pořídit u nás nyní téměř zdarma. Nabídky již od 17 499 Kč.