Modulární Taburet S Úložním Prostorem Miu Magic Červená

Masivní taburet s nosností až 350kg s úložným prostorem poslouží jako praktický sedací a úložný kus nábytku ve vaší... více informací »
Modulární Taburet S Úložním Prostorem Miu Magic Červená
Značka: Möbelix
17 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Masivní taburet s nosností až 350kg s úložným prostorem poslouží jako praktický sedací a úložný kus nábytku ve vaší...

Masivní taburet s nosností až 350kg s úložným prostorem poslouží jako praktický sedací a úložný kus nábytku ve vaší domácnosti. Zvláštnost této taburetky je výběr opěrky dle vlastního výběru. Upozornění: Toto zboží je na objednávku. Objednat si jej můžete POUZE přes e-shop Möbelix nebo na požádání v každé prodejně. Zboží není vystaven v kamenných prodejnách.

velikost 97/192/44
barva červená
Tento diskontní produkt Modulární Taburet S Úložním Prostorem Miu Magic jde nakoupit bez obtíží tu na stránkách v oblíbené kategorii taburety. Nyní si můžete vybrat kvalitní produkty z naší kategorie za nejnižší cenu! Tato značka Möbelix vám může poskytnout špičkové výrobky. A tady je důkaz!

Kvalitní a levný kousek Modulární Taburet S Úložním Prostorem Miu Magic Červená od společnosti s výborným jménem Möbelix jednoduše můžete najít na našich stránkách teď právě extra výhodně. Zrovna nyní za cenu 17 499 Kč.