Matrace Z Pur Pěny 120×200 Cm

Tato komfortní pěnová matrace se sendvičovým jádrem je ideálním doplňkem vaší postele a nabízí vám optimální komfort... více informací »
Matrace Z Pur Pěny 120x200 Cm
Značka: Möbelix
7 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato komfortní pěnová matrace se sendvičovým jádrem je ideálním doplňkem vaší postele a nabízí vám optimální komfort...

Tato komfortní pěnová matrace se sendvičovým jádrem je ideálním doplňkem vaší postele a nabízí vám optimální komfort ležení.Velká komfortní pěnová matrace cca 120 x 200 cm (š x d) o celkové výšce cca 22 cm má sendvičové jádro vysoké cca 19 cm. Klimatizované ventilační kanály zajišťují optimální ventilaci.Matrace s 5 zónami odpovídá tvrdosti H3. Je prodyšná a testovaná na škodlivé látky a vhodná pro polohovatelné lamelové rošty.Bílý bavlněný a polyesterový dvojitý látkový potah prošívaný nahoře a dole je snímatelný a pratelný v pračce do 60°C.

velikost /120/
barva bílá Tento výjimečný produkt Matrace Z Pur Pěny 120×200 Cm můžete sehnat nyní tady u nás v oblíbené rubrice matrace vhodné pro alergiky! Nyní můžete získat zlevněné zboží z této populární sekce snadno online! To však není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás další skvělé produkty značky Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný kousek Matrace Z Pur Pěny 120x200 Cm od výrobce se zárukou kvality Möbelix můžete koupit momentálně na našich stránkách za výborné peníze. Stojí teď u nás 7 299 Kč.