Matrace Memory Air ‚cenový Trhák‘

Matrace MEMORY AIR se 7 zónami spaní je tvořena z tvarovky z PUR pěny, paměťové pěny a vnitřního profilu. Matrace s velikostí 80... více informací »
Matrace Memory Air 'cenový Trhák'
Značka: Möbelix
3 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Matrace MEMORY AIR se 7 zónami spaní je tvořena z tvarovky z PUR pěny, paměťové pěny a vnitřního profilu. Matrace s velikostí 80...

Matrace MEMORY AIR se 7 zónami spaní je tvořena z tvarovky z PUR pěny, paměťové pěny a vnitřního profilu. Matrace s velikostí 80 x 200 cm má dvojitý potah s aloe vera. Potah je na zip, čili je možné ho odejmout a prát v pračce do 60 °C.   Celková výška matrace v potahu je 17 cm a má nosnost 120 kg. Tato oboustranná matrace má dva stupně tvrdosti: Zatímco jedna strana má středně tvrdý stupeň tvrdosti H2, druhá strana disponuje tvrdým stupněm tvrdosti H3. Matrace je dostupná ve dvou velikostech.   Tento výrobek vlastní certifikáty Öko-Tex Standard 100 a DIN EN ISO 9001.

velikost 17/200/80
barva světle zelená Hodně žádaný kousek je dostupný již dnes tady na stránkách zařazený v sekci pěnové matrace. Máme pro vás ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za internetové ceny! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Möbelix nabízí špičkové výrobky

Ve slevě kus Matrace Memory Air 'cenový Trhák' pocházející od značky Möbelix jednoduše pořídíte na našich stránkách ve slevě! Teď za akční cenu 3 299 Kč.