Lavice Hnědá

Ušlechtilá lavice vyrobená z kvalitního mangovníkového dřeva s koženým potahem Dodání je zdarma.     Udělejte dojem s touto... více informací »
Lavice Hnědá
Značka: Möbelix
6 599 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Ušlechtilá lavice vyrobená z kvalitního mangovníkového dřeva s koženým potahem Dodání je zdarma.     Udělejte dojem s touto...

Ušlechtilá lavice vyrobená z kvalitního mangovníkového dřeva s koženým potahem Dodání je zdarma.     Udělejte dojem s touto lavicí z masivního mangového dřeva! Lavice o rozměrech cca 108 x 63 x 43 cm (Š x V x H) nabízí komfortní prostor k sezení pro dvě osoby a má nosnost až 200 kg. Konstrukce vyrobená z pravého mangového dřeva zaujme svojí přirozenou kresbou dřeva, jehož tmavá barva dodává lavici obzvláště elegantní vzhled. Dřevo je k ochraně ošetřeno vodou ředitelným lakem. Čtyři hranaté nohy vyzařují suverenitu a důstojnost. Kombinace ušlechtilého dřeva s hnědým koženým potahem ještě více umocňuje kvalitní dojem z lavice. Hloubka sedáku cca 37 cm a jeho výška kolem 50,5 cm zaručují, že se na této lavici bude cítit každý okamžitě pohodlně. O zbytek se postarají výplně z měkké pěny.  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamova

velikost 43/108/63
barva hnědá Levný kousek Lavice Hnědá najdete přímo tu umístěný v kategorii taburety! Připravili jsme ještě další výrobky ve zmíněné rubrice za internetové ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Möbelix má vysoce kvalitní sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Kvalitní produkt Lavice Hnědá od odblíbeného výrobce Möbelix jde nakoupit na našich stránkách teď pořád výhodně! Nyní zakoupíte za 6 599 Kč.