Kulatý Gril Grillmax 3

Černý kulatý gril je ideální pro letní zahradní párty! Gril s rozměry přibližně 71,5 x 124 x 58 cm (Š / V / H) vyrobený z... více informací »
Kulatý Gril Grillmax 3
Značka: Möbelix
2 990 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Černý kulatý gril je ideální pro letní zahradní párty! Gril s rozměry přibližně 71,5 x 124 x 58 cm (Š / V / H) vyrobený z...

Černý kulatý gril je ideální pro letní zahradní párty! Gril s rozměry přibližně 71,5 x 124 x 58 cm (Š / V / H) vyrobený z uhlíkové oceli v černo-stříbrné barvě nabízí průměr povrchu grilu asi 54 cm a díky integrovaným kolečkům je i mobilní. Obsahuje pizza kámen / kruh, teploměr a odkapávací misku. Nylonové rukojeti umožňují pohodlnou a bezpečnou manipulaci. Vhodné pro použití s dřevěným uhlím.

velikost 58/71,5/124
barva černá, barvy stříbra Tento velmi oblíbený produkt Kulatý Gril Grillmax 3 je k dispozici rovněž tady u nás umístěný v rubrice grilování! Pořiďte si nové zboží ve zmíněné sekci za extra cenu! V očích zákazníků populární výrobce Möbelix má ve stále nabídkce kvalitní produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás najdete více kousků od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Ve slevě kousek Kulatý Gril Grillmax 3 od společnosti s předním postavením na trhu Möbelix jednoduše můžete najít momentálně na webu skutečně levně! Výhodně za 2 990 Kč.