Kuchyňská Linka Jasmin 235

Kuchyňská linka JASMIN zaujme trendovým venkovským stylem a naprosto trendy barevností v antracitové barvě a pracovní deskou v... více informací »
Kuchyňská Linka Jasmin 235
Značka: Möbelix
16 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Kuchyňská linka JASMIN zaujme trendovým venkovským stylem a naprosto trendy barevností v antracitové barvě a pracovní deskou v...

Kuchyňská linka JASMIN zaujme trendovým venkovským stylem a naprosto trendy barevností v antracitové barvě a pracovní deskou v dubovém provedení.Na pracovní desce o tloušťce cca 38 mm při pracovní výšce cca 91 cm můžete pohodlně krájet zeleninu bez bolesti zad.Do tří zásuvek můžete uložit kuchyňské náčiní a hrnce. Dvě nástěnné skříňky jsou ideální pro sklenice nebo talíře. Dveře se otevírají úchyty v antracitové barvě.Tato kuchyně je dodávána bez spotřebičů, takže si můžete vybrat dle osobních preferencí.Dvě přestavbové skříňky zajistí, že dřez a sporák jsou bez problémů integrovány do kuchyně. Šířka skříňky pro myčku nádobí měří cca 60 cm.

velikost /235/
barva antracitová, dub artisan

Tento exkluzivní kus Kuchyňská Linka Jasmin 235 od našeho výrobce Möbelix pořídíte teď za super cenu! Nyní získáte od 16 999 Kč.