Křeslo Ušák Viola

Toto klasické křeslo 'ušák' VIOLA v trendovém vzhledu vám nabídne ideální místo pro relax. Je čalouněné... více informací »
Křeslo Ušák Viola
Značka: Möbelix
10 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Toto klasické křeslo 'ušák' VIOLA v trendovém vzhledu vám nabídne ideální místo pro relax. Je čalouněné...

Toto klasické křeslo ‚ušák‘ VIOLA v trendovém vzhledu vám nabídne ideální místo pro relax. Je čalouněné béžovým potahem, který zaručeně nazdobí váš interiér. Se štědrými rozměry, přibližně 82 x 95 x 85 cm (Š x V x H),  se budete u krbu, televize či oblíbené knihy cítit přímo královsky. Nohy ze dřeva se perfektně hodí k vzhledu křesla. Pohodlné sedění zajišťuje speciální pružinový systém a kvalitní PUR pěna. Maximální nosnost je cca 120 kg. Křeslo VIOLA je designový prvek, který upoutá v každém interiéru!

velikost 48/82/95
barva bílá
Akční a ve slevě produkt lze koupit mimo jiné na webu v oblíbené sekci ušáky. Prozkoumejte jiné produkty z této rubriky za super ceny. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete další kousky od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Křeslo Ušák Viola od oblíbené značky Möbelix naleznete právě nyní za výprodejovou cenu! Akční cena od 10 499 Kč.