Křeslo Chandler

Křeslo ušák CHANDLER vnese do vašeho domova elegantní klasický styl s nádechem předchozího století. Pohodlné křeslo... více informací »
Křeslo Chandler
Značka: Möbelix
7 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Křeslo ušák CHANDLER vnese do vašeho domova elegantní klasický styl s nádechem předchozího století. Pohodlné křeslo...

Křeslo ušák CHANDLER vnese do vašeho domova elegantní klasický styl s nádechem předchozího století. Pohodlné křeslo v hnědém potahu z tkaniny, dýchá starými časy a nechá vás odpočinout si po práci stylově. Tvar křesla je oblý s bukovými dřevěnými nohami. Vše co pro odpočinek v tomto křesle potřebujete, jsou pohodlné pantofle, noviny nebo dobrá kniha. S rozměry křesla 95 x 109 x 97 cm (Š x V x H) se naplní vaše představy o dokonalém odpočinku. Výška sedu je cca 46 cm, plocha k sezení 54 x 51cm (Š x H) a maximální nosnost 140 kg. Křeslo CHANDLER se přizpůsobí vašemu životnímu stylu!

velikost 97/95/109
barva tmavě hnědá
Nový kousek Křeslo Chandler pořídíte bez problémů u nás ve známé sekci ušáky. Nyní si můžete vybrat další produkty z této kategorie za parádní cenu!

Tento kvalitní a levný kus Křeslo Chandler pocházející od značky Möbelix snadno můžete sehnat u nás teď levně. Nabídky již od 7 499 Kč.