Křeslo Celina Modrá

Křeslo CELINA modré barvy boduje klasickou elegancí v moderním outfitu. Harmonický tvar a ozdobné knoflíky v oblasti opěradla... více informací »
Křeslo Celina Modrá
Značka: Möbelix
2 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Křeslo CELINA modré barvy boduje klasickou elegancí v moderním outfitu. Harmonický tvar a ozdobné knoflíky v oblasti opěradla...

Křeslo CELINA modré barvy boduje klasickou elegancí v moderním outfitu. Harmonický tvar a ozdobné knoflíky v oblasti opěradla dělají z pohodlné židle nové oblíbené místo ve vaší domácnosti. S rozměry přibližně 68 x 95 x 74,5 cm (Š / V / H) si na ní můžete dokonale odpočinout. Příjemně měkký sametový potah ze 100 % polyesteru, vysoké, mírně zaoblené opěradlo, úzké područky a pěnové výplně zajišťují vynikající komfort sezení. Obzvláště krásné: kónické nožičky ze světlého dřeva podtrhují celkový elegantní vzhled. Upozornění: Toto zboží není vystavené ani skladem v žádné z našich poboček, je možné jej objednat pouze přes e-shop nebo na požádání v kamenných prodejnách.

velikost 74.5/68/95
barva modrá

Unikátní kousek Křeslo Celina Modrá od známého dodavatele Möbelix lze sehnat právě teď v nabídce za skvělou cenu! Nabídka od 2 999 Kč.