Kosmetický Stolek Shadow 7 Šířka 132 Cm

Skutečné královny krásy nemohou být bez něho: elegantní toaletní stolek SHADOW 7 má vše, po čem vaše srdce touží! Na zhruba... více informací »
Kosmetický Stolek Shadow 7 Šířka 132 Cm
Značka: Möbelix
3 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Skutečné královny krásy nemohou být bez něho: elegantní toaletní stolek SHADOW 7 má vše, po čem vaše srdce touží! Na zhruba...

Skutečné královny krásy nemohou být bez něho: elegantní toaletní stolek SHADOW 7 má vše, po čem vaše srdce touží! Na zhruba 132 x 145 x 43 cm (Š x V x H) nabízí kromě zrcadla a velkorysého úložného prostoru i prostor, abyste mohli vše, co potřebujete pro svůj denní program krásy, uložit v přehledně uspořádané podobě a mít rychle po ruce. Na třech otevřených poličkách můžete vystavit svou sbírku laků na nehty, jakož i krémy a lahvičky s parfémem. K dispozici jsou dvě další police, do kterých můžete uložit kulmu a žehličku.Díky přímému designu v nadčasové bílé barvě se toaletní stolek bez námahy hodí téměř do každého interiéru. Povrch ve vysoce kvalitním dekoru se snadno čistí a je odolný proti každodennímu použití. Luxus, který byste si určitě měli dovolit pro svůj osobní stylingový rituál!Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

velikost 145/132/43
barva bílá

Tento oblíbený produkt Kosmetický Stolek Shadow 7 Šířka 132 Cm od známé značky Möbelix snadno pořídíte zde nyní za akční cenu! Aktuálně v akci za 3 999 Kč.