Koš Na Kosmetické Potřeby Lilo, Ca. 7,5l

Doplňte si svou koupelnu o tento skvělý kosmetický koš! Plastický stojan na kosmetiku LILO je vyroben v matné modré barvě, čímž... více informací »
Koš Na Kosmetické Potřeby Lilo
Značka: Möbelix
249 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Doplňte si svou koupelnu o tento skvělý kosmetický koš! Plastický stojan na kosmetiku LILO je vyroben v matné modré barvě, čímž...

Doplňte si svou koupelnu o tento skvělý kosmetický koš! Plastický stojan na kosmetiku LILO je vyroben v matné modré barvě, čímž vytváří nenásilný dekorační a praktický doplněk do koupelny. Vaše kosmetika tak bude vždy po ruce a uspořádaná. S rozměry přibližně 34,29 x 16,51 x 33,02 cm (D / Š / V) a objemem asi 7,57 L je stojan opravdu kompaktní a nezabírá místo. Navíc je v našem e-shopu dostupný ve 3 barvách. Vyberte si tu svou!   Doplňte si tento výrobek také o ostatní koupelno

velikost /16/33
barva modrá
Hodně prodávaný produkt Koš Na Kosmetické Potřeby Lilo, máte možnost dostat zrovna na stránkách zařazený v kategorii odpadkové koše do koupelny. Nyní pořídíte ještě ostatní zboží z této známé sekce za super peníze. Oblíbený výrobce Möbelix pro vás připravuje top zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás taky další zboží od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Koš Na Kosmetické Potřeby Lilo, Ca. 7,5l od populární značky Möbelix získáte zde teď opravdu levně! Nabídky od 249 Kč.