Konferenční Stůl Wohnling Mangové Dřevo

Dodání je zdarma. Zajistěte si ve svém domě individuální poutač pozornosti s tímto okouzlujícím konferenčním stolkem v... více informací »
Konferenční Stůl Wohnling Mangové Dřevo
Značka: Möbelix
5 059 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Zajistěte si ve svém domě individuální poutač pozornosti s tímto okouzlujícím konferenčním stolkem v...

Dodání je zdarma. Zajistěte si ve svém domě individuální poutač pozornosti s tímto okouzlujícím konferenčním stolkem v černé a hnědé barvě! Konferenční stolek s rozměry asi 60 x 36 x 60 cm (Š x V x H) je  vyroben z lakovaného železa s ozdobnými nýty a vrchní deskou, tlustou asi 20 mm z masivního mangového dřeva v opotřebovaném vzhledu. Deska stolu je rozdělena na dvě části s panty uprostřed, protože slouží i jako dvířka, které lze otevřít. Pod deskou stolu je tedy ukryt užitečný úložný prostor. Konferenční stolek má nosnost maximálně 15 kg a je skvělým doplňkem do vašeho obývacího pokoje. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachá

velikost /60/36
barva hnědá, černáDesignový produkt Konferenční Stůl Wohnling Mangové lze zakoupit v pohodě u nás v populární rubrice odkládací stolky! Nyní si můžete pořídit akční kusy z naší sekce za extra cenu!

Levný kus Konferenční Stůl Wohnling Mangové Dřevo od společnosti Möbelix můžete najít na našich stránkách za výhodnou cenu! Ceny již od 5 059 Kč.