Konferenční Stůl Riva Černý/zlatý

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená?... více informací »
Konferenční Stůl Riva Černý/zlatý
Značka: Möbelix
3 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená?...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji Avšak pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalené od Vás přímo k dodavateli, jelikož se zboží v našich prodejnách nenachází. ________________________________________ Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce špeditérskou firmou. Kurýr zbož&iacu

velikost /60/45
barva černá, barvy zlata Tento akční produkt Konferenční Stůl Riva Černý/zlatý máte možnost najít rovnou tu na našem webu ve známé kategorii odkládací stolky! Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty z této populární sekce za extra cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Möbelix dlouhodobě nabízí kvalitní sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob. To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Velmi prodávaný produkt Konferenční Stůl Riva Černý/zlatý originál od výrobce Möbelix snadno naleznete právě dnes za akční cenu! Nyní za akční cenu 3 699 Kč.