Konferenční Stůl Mango

Dodání je zdarma.     Tento puristický konferenční stolek dodá vašemu příbytku moderní prostředí díky kombinaci masivního... více informací »
Konferenční Stůl Mango
Značka: Möbelix
6 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma.     Tento puristický konferenční stolek dodá vašemu příbytku moderní prostředí díky kombinaci masivního...

Dodání je zdarma.     Tento puristický konferenční stolek dodá vašemu příbytku moderní prostředí díky kombinaci masivního mangovníkového dřeva s kovem. Stolová deska o tloušťce cca 30 mm byla ponechána v přírodní barvě, nohy ve tvaru A jsou vyrobeny z černé oceli, která byla nastříkána práškovou metodou. U rozměrů cca 110 x 42,5 x 60 cm (Š x V x H) má tento stůl maximální nosnost až 50 kg. Krásný kousek s čistými liniemi!  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází.  Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto

velikost /60/42,5
barva přírodní barvy
Tento neodolatelný kus Konferenční Stůl Mango najdete právě nyní tady u nás umístěný v sekci odkládací stolky! Připravili jsme unikátní kusy ve zmiňované rubrice za příznivou cenu. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce také další prověřené produkty od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední výrobce Möbelix vás obohatí o kvalitní sortiment. Nové kousky každý den!

Tento vynikající produkt Konferenční Stůl Mango od skvělého a známého výrobce Möbelix máte možnost dostat právě nyní na našich stránkách za extra cenu. Akční ceny již od 6 999 Kč.