Konferenční Stůl Bílý

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená?... více informací »
Konferenční Stůl Bílý
Značka: Möbelix
3 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená?...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji Avšak pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalené od Vás přímo k dodavateli, jelikož se zboží v našich prodejnách nenachází. ________________________________________ Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce špeditérskou firmou. Kurýr zbož&iacu

velikost /58,5/42
barva bíláNový produkt Konferenční Stůl Bílý můžete dostat lehce tady a teď na našich stránkách v populární kategorii odkládací stolky. Nyní můžete koupit ještě jiné kusy z této známé sekce za parádní cenu! Známý výrobce Möbelix dlouhodobě nabízí kvalitní produkty. A to ještě není vše.

Vynikající produkt Konferenční Stůl Bílý od spolehlivého výrobce Möbelix jednoduše můžete pořídit u nás nyní extra se slevou. Aktuálně výhodně za 3 499 Kč.