Konferenční Stolek Wohnling Masív

Dodání je zdarma. Tento konferenční stolek z akáciového dřeva kombinuje elegantní vzhled v retro stylu s harmonickými barvami, a... více informací »
Konferenční Stolek Wohnling Masív
Značka: Möbelix
5 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Tento konferenční stolek z akáciového dřeva kombinuje elegantní vzhled v retro stylu s harmonickými barvami, a...

Dodání je zdarma. Tento konferenční stolek z akáciového dřeva kombinuje elegantní vzhled v retro stylu s harmonickými barvami, a je také skvělým doplňkem k sedacímu nábytku v obývacím pokoji. Oválný stolek, o rozměrech přibližně 110 x 45 x 60 cm (Š x V x H), se stolovou deskou o tloušťce asi 15 mm nabízí praktický úložný prostor vedle pohovky. Lakovaný povrch obzvláště krásně zvýrazní kresbu přírodního dřeva. Tři kónické kovové nohy tmavošedé barvy zajišťují stabilitu a skvěle doplňují dřevěnou desku stolu. Stolek má maximální nosnost 30 kg.  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází.  Upozornění o doručení:

velikost /60/45
barva barvy akácie

Často hledaný výrobek Konferenční Stolek Wohnling Masív od našeho známého výrobce Möbelix máte možnost dostat tady a teď právě napořád výhodně! Ceny od 5 499 Kč.