Konferenční Stolek Wohnling Mangové Dřevo

Dodání je zdarma. Tento skvělý konferenční stolek černé a hnědé barvy není jen elegantním poutačem pozornosti v interiéru,... více informací »
Konferenční Stolek Wohnling Mangové Dřevo
Značka: Möbelix
4 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Tento skvělý konferenční stolek černé a hnědé barvy není jen elegantním poutačem pozornosti v interiéru,...

Dodání je zdarma. Tento skvělý konferenční stolek černé a hnědé barvy není jen elegantním poutačem pozornosti v interiéru, ale přesvědčuje i rafinovaným úložným prostorem pod otevírací stolovou deskou z mangového dřeva. Kulatý konferenční stolek je vyroben z lakovaného železa, má rozměry cca 60 x 34 x 60 cm (Š x V x H) a nosnost do 15 kg. Praktický a designově krásný doplněk do mnoha příbytků! Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází.  Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zbož&iacu

velikost /60/34
barva hnědá, černá
Unikátní a oblíbený produkt Konferenční Stolek Wohnling Mangové jde nakoupit aktuálně na stránkách v oblíbené kategorii odkládací stolky. Připravili jsme akční zboží ze zmíněné sekce za skvělou cenu. Přední dodavatel Möbelix vám představuje kvalitní zboží. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce najdete více skvělých produktů značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kus Konferenční Stolek Wohnling Mangové Dřevo od populární značky Möbelix jednoduše získáte nyní levně. Cena již od 4 999 Kč.