Konferenční Stolek Opium Masív

Čtvercový konferenční stolek OPIUM, vyrobený z indického palisandrového (sheeshamového) dřeva, představuje elegantní a... více informací »
Konferenční Stolek Opium Masív
Značka: Möbelix
4 599 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Čtvercový konferenční stolek OPIUM, vyrobený z indického palisandrového (sheeshamového) dřeva, představuje elegantní a...

Čtvercový konferenční stolek OPIUM, vyrobený z indického palisandrového (sheeshamového) dřeva, představuje elegantní a trendový poutač pro váš domov. Nábytek o rozměrech přibližně 60 x 40 x 60 cm (Š x V x H) zaujme svým přírodním designem s živým zrnem a letokruhy. Každý jeden stolek je proto jedinečný! Stabilní deska stolku disponuje dostatečným prostorem pro dekorace, sklenice, občerstvení či tiskoviny. Čtyři zakřivené nohy do tvaru půlměsíce lichotí designu a dodávají nábytku, který lze zatížit přibližně 50 kg, potřebnou stabilitu. Tmavě hnědá barva stolku vyzařuje teplo a útulnost, díky kterým se ponoří váš domov do příjemné atmosféry. Pokyny k údržbě: V případě znečištění stolku jej očistěte vlhkým bavlněným hadříkem a poté jej otřete do sucha. Tento stolek byl vyroben ze dřeva z ekologického lesníctva, ohodnocen certifikátem FSC MIX. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, s

velikost /60/40
barva barvy sheesham
Tento akční produkt lze zakoupit ještě tady a teď na našem webu v kategorii odkládací stolky. Pořiďte si ještě jiné kusy z této populární kategorie na pár kliknutí.

Levný výrobek Konferenční Stolek Opium Masív od výrobce Möbelix jednoduše najdete u nás teď za akční cenu. Nabídka již od 4 599 Kč.