Konferenční Stolek Koliba Dekor Dub Medový

Upozornění: Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás... více informací »
Konferenční Stolek Koliba Dekor Dub Medový
Značka: Möbelix
4 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění: Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás...

Upozornění: Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází.  Upozornění o doručení:Tento kvalitní a levný produkt lze pořídit již dnes tady na našich stránkách umístěný v rubrice odkládací stolky. Získejte jiné kusy ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci!

Zlevněný výrobek Konferenční Stolek Koliba Dekor Dub Medový originál od výrobce Möbelix jednoduše získáte v naší nabídce v bezva akci! Nyní získáte od 4 499 Kč.