Konferenční Stolek Junata Bílý

Bílý konferenční stolek JUNATA zaujme svým prostorným úložným prostorem a různými možnostmi ukládání.     Dva postranní... více informací »
Konferenční Stolek Junata Bílý
Značka: Möbelix
3 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Bílý konferenční stolek JUNATA zaujme svým prostorným úložným prostorem a různými možnostmi ukládání.     Dva postranní...

Bílý konferenční stolek JUNATA zaujme svým prostorným úložným prostorem a různými možnostmi ukládání.     Dva postranní boxy jsou ideální pro ukládání časopisů a všeho, co byste chtěli mít rychle po ruce, zatímco otevřená přihrádka uprostřed je ideálním místem pro dálkové ovládání k TV, knihy a hry. Drobné předměty se nejlépe uchovávají v zásuvce. Zásuvka má plný výsuv a otevírá se úchytkou ve stříbrné barvě. Jedinečný kousek do obývacího pokoje!     Nejdůležitější informace:

velikost /52/44
barva bílá Nejprodávanější produkt dostanete rovnou na stránkách v oblíbené rubrice odkládací stolky! Nyní můžete koupit oblíbené výrobky ze zmíněné sekce za super peníze.

Tento akční a ve slevě produkt Konferenční Stolek Junata Bílý od značky Möbelix snadno pořídíte tady teď právě téměř zdarma! Nyní lze objednat jen za 3 999 Kč.