Konferenční Stolek Bagli Masív

Konferenční stolek BAGLI inspiruje svým přírodním šarmem díky pravému dřevu z indické akácie. Jedinečná kresba dřeva... více informací »
Konferenční Stolek Bagli Masív
Značka: Möbelix
4 759 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Konferenční stolek BAGLI inspiruje svým přírodním šarmem díky pravému dřevu z indické akácie. Jedinečná kresba dřeva...

Konferenční stolek BAGLI inspiruje svým přírodním šarmem díky pravému dřevu z indické akácie. Jedinečná kresba dřeva přibližně 50 mm silné desky stolu se zaoblenými rohy nabízí velmi zvláštní vzhled. Povrch je upraven lakem na bázi vody. Čtyři kovové nohy ve tvaru písmene ‚U‘ s černým práškovým nástřikem jsou také krásným poutačem pozornosti. Šikovně završují exkluzivní design konferenčního stolku o rozměrech přibližně 115 x 60 x 40 cm (Š/V/H). Tento konferenční stolek vyrobený z masivního dřeva a kovu dodá vašemu obývacímu prostoru příjemnou atmosféru s individuálním nádechem! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

velikost /60/40
barva barvy akácieTento levný produkt Konferenční Stolek Bagli Masív máte možnost pořídit bezprostředně tu v kategorii odkládací stolky. Nyní pořídíte skvělé produkty z této známé rubriky za příznivou cenu! V očích zákazníků populární výrobce Möbelix vám poskytuje skvělé produkty. Udělejte si radost! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na další vybrané produkty značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný kus Konferenční Stolek Bagli Masív od top výrobce Möbelix jednoduše získáte zde teď právě ve výprodejové akci. Nyní za akční cenu 4 759 Kč.