Komoda Kirikus

Zdůrazněte svůj moderní interiér s komodou KIRIKUS v industriálním stylu! Minimalistická komoda boduje zejména dubovým povrchem a... více informací »
Komoda Kirikus
Značka: Möbelix
3 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Zdůrazněte svůj moderní interiér s komodou KIRIKUS v industriálním stylu! Minimalistická komoda boduje zejména dubovým povrchem a...

Zdůrazněte svůj moderní interiér s komodou KIRIKUS v industriálním stylu! Minimalistická komoda boduje zejména dubovým povrchem a jemnými černými akcenty. Tato kombinace dává cca 95 x 89 x 40 cm (Š x V x H) velkému nábytku velmi zvláštní charakter. Čtyři černé nohy podtrhují elegantní vzhled a zajišťují potřebnou stabilu. Krásná komoda zaujme i úložným prostorem. Za dvěma otočnými dvířky s černými úchytkami nabízejí dvě police prostor pro vše, co potřebujete uložit mimo zrak. Zásuvka s černou úchytkou, v horní části komody, vám poslouží na cennosti, případně jiné drobnosti.

velikost 40/95/89,5
barva černá, barvy dubuVysoce kvalitní produkt Komoda Kirikus můžete koupit již dnes tu na webu v populární sekci komody do kuchyně. Nyní najdete akční zboží z této známé kategorie za parádní cenu.

Tento skvělý produkt Komoda Kirikus od známého výrobce Möbelix jednoduše můžete pořídit u nás právě skutečně levně! Nabídky již od 3 799 Kč.
Další produkty z kategorie Komody do kuchyně