Komoda Carlos

Tato komoda v bílé a dubové barvě je elegantním poutavým prostředkem pro váš domov a nabízí optimální prostor pro váš... více informací »
Komoda Carlos
Značka: Möbelix
4 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato komoda v bílé a dubové barvě je elegantním poutavým prostředkem pro váš domov a nabízí optimální prostor pro váš...

Tato komoda v bílé a dubové barvě je elegantním poutavým prostředkem pro váš domov a nabízí optimální prostor pro váš televizor. Matná bílá komoda z MDF materiálu je doplněna masivním dubovým vrchním panelem. 4 dveře bez úchytek s nepravidelným výřezem vyjadřují nejnovější módní trend. Úložný prostor představují 4 nastavitelné police. Kombinujte t

velikost 42/100/122
barva bílá, barvy dubu Kvalitní a oblíbený produkt Komoda Carlos je k dispozici právě zde tady na webu v rubrice komody do předsíně! Vyhledejte si ještě jiné kusy ve zmíněné sekci za nejnižší cenu! Oblíbený dodavatel Möbelix svým zákazníkům nabízí kvalitní produkty. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další produkty od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný výrobek Komoda Carlos od společnosti s dlouholetou tradicí Möbelix snadno naleznete v aktuální nabídce výhodně! Aktuálně výhodně za 4 499 Kč.
Další produkty z kategorie Komody do předsíně