Komoda Bianco

Při této komodě z dřevěného dekoru v bílé barvě nás může napadnout několik pojmů: minimalistická, krásná, moderní, ...... více informací »
Komoda Bianco
Značka: Möbelix
3 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Při této komodě z dřevěného dekoru v bílé barvě nás může napadnout několik pojmů: minimalistická, krásná, moderní, ......

Při této komodě z dřevěného dekoru v bílé barvě nás může napadnout několik pojmů: minimalistická, krásná, moderní, … Komoda s rozměry přibližně 75 x 95 x 43 cm (Š x V x H) dotváří váš interiér svým lineárním designem a úložným prostorem. 4 zásuvky se dají otevírat bez úchytek. Zpříjemněte si interiér s tímto nadčasovým bílým nábytkem a dolaďte ho s odpovídajícími dekoracemi! Komoda je dostupná ve třech rozměrech.

velikost 43/75/95
barva
Zajímavý produkt je k dispozici nyní tady u nás ve známé kategorii komody do předsíně. Získejte unikátní produkty z naší kategorie za akční cenu! To ale není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbený výrobce Möbelix má na skladě skvělý sortiment.

Velmi žádaný výrobek Komoda Bianco od společnosti Möbelix můžete najít tady a teď právě opravdu levně. Nyní lze objednat jen za 3 199 Kč.