Komoda Andrea

Komoda ANDREA s rozměry cca 68 x 80 x 34 cm (Š x V x H) zaujme atraktivním dekorem dubu Sonoma v kombinaci s bílou barvou, která... více informací »
Komoda Andrea
Značka: Möbelix
1 599 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Komoda ANDREA s rozměry cca 68 x 80 x 34 cm (Š x V x H) zaujme atraktivním dekorem dubu Sonoma v kombinaci s bílou barvou, která...

Komoda ANDREA s rozměry cca 68 x 80 x 34 cm (Š x V x H) zaujme atraktivním dekorem dubu Sonoma v kombinaci s bílou barvou, která navodí klidnou atmosféru a zapadne skvěle do vašeho pokoje. Sestává z 2 dveří, 1 vkládací police a 1 zásuvky. Úchytky a nohy ve stříbrné barvě podtrhují celkový elegantní vzhled. Povrch je potažen melaminovou pryskyřicí pro větší odolnost nábytku. Lze ji zatížit maximálně do 40 kg.   Jednoduše praktická –  šik komoda ANDREA se svěžím vzhledem se hodí téměř do každého interiéru. Výborný poměr cena a výkon je velkou výhodou!    

velikost 34/68/80
barva bílá, barvy dubu Tento kvalitní a levný produkt Komoda Andrea jde získat bez obtíží tu na našem webu ve známé sekci komody do obýváku! Pořiďte si kvalitní produkty z této známé sekce za nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Möbelix vyrábí velmi kvalitní zboží Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento designový kus Komoda Andrea originál od výrobce Möbelix získáte u nás právě opravdu výhodně. Akční ceny od 1 599 Kč.