Komoda Alaska Bílá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLNE! Závan čerstvého vzduchu do pokoje pro teenagery přináší trendy komoda ALASKA od MID.YOU. S... více informací »
Komoda Alaska Bílá
Značka: Möbelix
4 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLNE! Závan čerstvého vzduchu do pokoje pro teenagery přináší trendy komoda ALASKA od MID.YOU. S...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLNE! Závan čerstvého vzduchu do pokoje pro teenagery přináší trendy komoda ALASKA od MID.YOU. S rozměry cca 96 x 93,7 x 38,8 cm (Š x V x H) získáte dostatek prostoru pro všechny druhy věcí.   Komoda nabízí ve svých třech prostorných zásuvkách pohodlné možnosti uložení šátků, čepic, spodního prádla anebo jiných věcí, které potřebujete mít po ruce. Odkládací plochu komody lze báječně oživit rostlinami a oblíbenou dekorací, která dodá místnosti během okamžiku osobní nádech. Jasné linie v bílém dekoru dodávají místnosti elegantní vzhled, zatímco rafinované detaily – jako jsou široké rámové prvky, odsazená soklová lišta nebo centrálně umístěné zapuštěné úchyty z matně stříbrného plastu, se postarají o vizuální zážitek, který si vás získá!. V kombinaci s kontrastními stěnami nastavíte sofistikovaný akcent, který na vašeho potomka jistě zapůsobí. Tip: Doplňte komodu o další jednotlivé kusy nábytku z řady dětských a mládežnických pokojů ALASKA a proměňte pokoj svého potomka v útulnou oázu pohody

velikost 38,8/96/93,7
barva bílá
Zlevněný výrobek Komoda Alaska Bílá můžete získat právě teď tady u nás v kategorii komody do předsíně! Máme pro vás ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za internetové ceny.

Tento zlevněný kus Komoda Alaska Bílá s osvědčenou značkou Möbelix jednoduše můžete získat právě zde levně! Akční ceny již od 4 899 Kč.