Komoda Adriana 1 Bílá

Trendová komoda vyhotovena v bílém dekoru s frézovánými úchytkami zapadne do různých typů interiéru. Disponuje 6 zásuvkami.... více informací »
Komoda Adriana 1 Bílá
Značka: Möbelix
3 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Trendová komoda vyhotovena v bílém dekoru s frézovánými úchytkami zapadne do různých typů interiéru. Disponuje 6 zásuvkami....

Trendová komoda vyhotovena v bílém dekoru s frézovánými úchytkami zapadne do různých typů interiéru. Disponuje 6 zásuvkami. Vyskládejte si svůj obývací pokoj, předsíň či ložnici podle vašich představ s dalšími komodami ze série Adriana! K dispozici také v dubové barvě. Nejdůležitější informace: barva: bílá materiál: plošně lisovaná deska, dekorační fólie rozměry: 116 x 50 x 40 cm (Š / V / H)

velikost 40/116/50
barva bílá Výjimečný a žádaný kus Komoda Adriana 1 Bílá lze zakoupit bez obtíží tu na našem webu zařazený v rubrice komody do obýváku. Najděte si parádní výrobky ve zmíněné sekci ve výhodné akci. Populární dodavatel Möbelix vám poskytuje top sortiment.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Komoda Adriana 1 Bílá originál od značky Möbelix můžete najít teď ve výprodejové akci. Akční ceny od 3 199 Kč.