Kombinace Regálů Keflavik -Exklusiv-

Vytvořte si doma dokonalé pracoviště se sérií KEFLAVIK! Nábytek z dřevěného dekoru zaujme jasnými tvary a příjemným... více informací »
Kombinace Regálů Keflavik -Exklusiv-
Značka: Möbelix
2 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Vytvořte si doma dokonalé pracoviště se sérií KEFLAVIK! Nábytek z dřevěného dekoru zaujme jasnými tvary a příjemným...

Vytvořte si doma dokonalé pracoviště se sérií KEFLAVIK! Nábytek z dřevěného dekoru zaujme jasnými tvary a příjemným designem v bílé barvě, který je specificky inscenován s šedými akcenty. Tato série, vybavená promyšleným úložným prostorem, v první řadě neumožňuje vznik chaosu. Práce v takovém uvolněném prostředí bude jistě zábavná. Skříňka KEFLAVIK vytvoří větší přehled a řád v kanceláři. S rozměry cca 84,5 x 115,1 x 41,5 cm (Š x V x H) skvěle zapadne ke každému stávajícímu nábytku různých stylů. Za dvěma otočnými dvířky se nacházejí dvě složky, na které si můžete uložit dokumenty, psací potřeby a jiné. Skvělým doplňkem jsou 2 zásuvky s šedými plastovými úchyty. Nepřehlédněte ani ostatní kousky nábytku do kanceláře ze série KEFLAVIK a dokonale sjednoťte design vaší pracovny!

velikost 41,5/84,5/115,1
barva šedá, bílá Tento levný produkt máte možnost dostat rovnou tady na stránkách ve známé kategorii regály! Nyní koupíte zlevněné zboží z této známé sekce za nejnižší cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Möbelix má k dispozici skvělé produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento oblíbený výrobek Kombinace Regálů Keflavik -Exklusiv- od značky Möbelix snadno naleznete právě zde za výprodejovou cenu. Teď v akci 2 999 Kč.