Kelímek Lilo

Doplňte si svou koupelnu o tento skvělý pohár! Plastický pohár na zubní kartáčky LILO je vyroben v matné modré barvě, čímž... více informací »
Kelímek Lilo
Značka: Möbelix
99 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Doplňte si svou koupelnu o tento skvělý pohár! Plastický pohár na zubní kartáčky LILO je vyroben v matné modré barvě, čímž...

Doplňte si svou koupelnu o tento skvělý pohár! Plastický pohár na zubní kartáčky LILO je vyroben v matné modré barvě, čímž vytváří nenásilný dekorační a praktický doplněk do koupelny. Vaše zubní pomůcky tak budou vždy po ruce a úhledně uložené. S rozměry přibližně 7,32 x 11,43 cm (P/V) je pohár opravdu kompaktní a nezabírá místo. Navíc je v našem e-shopu dostupný ve 3 barvách. Vyberte si

velikost //10,8
barva modráZajímavý výrobek Kelímek Lilo jde sehnat jednoduše tu na stránkách ve známé rubrice doplňky do koupelny. Prozkoumejte podobné kousky z této sekce za mimořádně nízkou cenu! Přední dodavatel Möbelix má na skladě vysoce kvalitní sortiment.

Kvalitní a levný produkt Kelímek Lilo od značky Möbelix jednoduše můžete získat zde opravdu výhodně. Akční cena od 99 Kč.