Kasvo UNO konf.stůl (Z) švestka

Konferenční stůl kvalitního tuzemského výrobce. Je vyroben z laminované dřevotřískové desky o síle 16 milimetrů. Rozměry: šířka 90, výška 45... více informací »
Kasvo UNO konf.stůl (Z) švestka Šířka 90 cm
Značka: KASVO
1 990 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Konferenční stůl kvalitního tuzemského výrobce. Je vyroben z laminované dřevotřískové desky o síle 16 milimetrů. Rozměry: šířka 90, výška 45...

Konferenční stůl kvalitního tuzemského výrobce. Je vyroben z laminované dřevotřískové desky o síle 16 milimetrů. Rozměry: šířka 90, výška 45 a hloubka přesně 50 centimetrů.
Tento akční a ve slevě výrobek Kasvo UNO konf.stůl (Z) máte možnost nakoupit zrovna tady na našem webu ve známé rubrice stolky do obýváku! Mrkněte na zlevněné produkty z této rubriky ve slevě. To není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od výrobce KASVO. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka KASVO pro své zákazníky dodává kvalitní výrobky.

Tento levný produkt Kasvo UNO konf.stůl (Z) švestka od top značky KASVO můžete získat zrovna opravdu levně! Akční ceny od 1 990 Kč.