Kasvo RADANA LUX DM-ROH-2R-B+ZÁHLAVNÍK PW 11 světle šedá

Sedací souprava RADANA LUX DM-ROH-2R-B+ZÁHLAVNÍK. Komfortní rohová sedací souprava. Látková s úložným prostorem a rozkladem.... více informací »
Kasvo RADANA LUX DM-ROH-2R-B+ZÁHLAVNÍK PW 11 světle šedá Šířka 238 cm
Značka: KASVO
35 490 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Sedací souprava RADANA LUX DM-ROH-2R-B+ZÁHLAVNÍK. Komfortní rohová sedací souprava. Látková s úložným prostorem a rozkladem....

Sedací souprava RADANA LUX DM-ROH-2R-B+ZÁHLAVNÍK. Komfortní rohová sedací souprava. Látková s úložným prostorem a rozkladem. Slovenský výrobce. Tento zlevněný kousek Kasvo RADANA LUX DM-ROH-2R-B+ZÁHLAVNÍK PW je dostupný bezstarostně na našem webu v oblíbené rubrice sedací soupravy. Nyní pořídíte ještě jiné výrobky z této populární kategorie jednoduše online. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další kvalitní zboží od výrobce KASVO. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce KASVO pro vás připravuje velmi kvalitní sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Kvalitní a levný kus Kasvo RADANA LUX DM-ROH-2R-B+ZÁHLAVNÍK PW 11 světle šedá od oblíbené značky KASVO snadno můžete sehnat na našich stránkách teď právě opravdu výhodně. Nabídka již od 35 490 Kč.