Kasvo PRIMA PLUS pohovka(mikro) PW 02

Inovovaná Prima Variant rozkládací pohovka. S lamelovým roštem. S úložným prostorem. V úložném prostoru je vyztužený rám. Konstrukce z kvalitní... více informací »
Kasvo PRIMA PLUS pohovka(mikro) PW 02 Šířka 208 cm
Značka: KASVO
10 900 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Inovovaná Prima Variant rozkládací pohovka. S lamelovým roštem. S úložným prostorem. V úložném prostoru je vyztužený rám. Konstrukce z kvalitní...

Inovovaná Prima Variant rozkládací pohovka. S lamelovým roštem. S úložným prostorem. V úložném prostoru je vyztužený rám. Konstrukce z kvalitní PUR-pěny. Kvalitní látka mikrofáze. Prodloužená záruka 3 roky. Ilustrační foto.
Tento akční produkt máte možnost pořídit právě nyní tu na našem webu zařazený v rubrice pohovky! Nyní můžete koupit nové výrobky ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu! Významná značka KASVO vám nabízí vynikající výrobky. Podívejte se sami. To však není vše, máme toho více! Podívejte se také na další skvělé zboží od výrobce KASVO. Najdete je níže na této stránce.

Žádaný kus Kasvo PRIMA PLUS pohovka(mikro) PW 02 od společnosti s předním postavením na trhu KASVO pohodlně dostanete právě nyní na našich stránkách téměř zdarma! Akční cena 10 900 Kč.