Kasvo Postel TOBY 90×200 cm vč. roštu a ÚP

Moderní lůžko z lamina DTD, s výklopným lamelovým roštem, úložným prostorem a zadním čelem. Univerzálnost stran. Postel je určená pro volně... více informací »
Kasvo Postel TOBY 90x200 cm vč. roštu a ÚP Šířka 90 cm
Značka: KASVO
6 990 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Moderní lůžko z lamina DTD, s výklopným lamelovým roštem, úložným prostorem a zadním čelem. Univerzálnost stran. Postel je určená pro volně...

Moderní lůžko z lamina DTD, s výklopným lamelovým roštem, úložným prostorem a zadním čelem. Univerzálnost stran. Postel je určená pro volně loženou matraci 90 × 200 centimetrů. V prodeji bez matrace. Exkluzivní produkt máte možnost získat právě teď tady na našich stránkách zařazený v kategorii postele! Nyní si můžete koupit skvělé produkty z této populární kategorie jednoduše online! Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také další skvělé produkty od dodavatele KASVO. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní kus Kasvo Postel TOBY 90x200 cm vč. roštu a ÚP originál od výrobce KASVO jednoduše naleznete zde skutečně výhodně. Nabídka od 6 990 Kč.