Kasvo Postel TOBY 110×200 cm vč. roštu a ÚP

Moderní lůžko z lamina DTD s výklopným lamelovým roštem a úložným prostorem. Se zadním čelem, univerzálnost stran. Postel je určená pro volně... více informací »
Kasvo Postel TOBY 110x200 cm vč. roštu a ÚP Šířka 110 cm
Značka: KASVO
7 990 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Moderní lůžko z lamina DTD s výklopným lamelovým roštem a úložným prostorem. Se zadním čelem, univerzálnost stran. Postel je určená pro volně...

Moderní lůžko z lamina DTD s výklopným lamelovým roštem a úložným prostorem. Se zadním čelem, univerzálnost stran. Postel je určená pro volně loženou matraci 110×200 centimetrů. V prodeji bez matrace.
Velmi oblíbený produkt jde sehnat snadno tady u nás v populární sekci postele. Nyní koupíte ještě ostatní produkty z této populární sekce za výprodejovou cenu. Věhlasná značka KASVO poskytuje vynikající zboží Třeba hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také další skvělé kousky od výrobce KASVO. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný výrobek Kasvo Postel TOBY 110x200 cm vč. roštu a ÚP značky KASVO snadno pořídíte tady a teď opravdu levně. Teď v akci 7 990 Kč.