Kasvo Manželská postel LENKA – HIT 170×200 vč. roštu, matrace a ÚP

Čalouněná manželská postel o šířce 170 centimetrů. Součástí postele je úložný prostor, který je přístupný z boku postele. Polštářky jsou... více informací »
Kasvo Manželská postel LENKA - HIT 170x200 vč. roštu
Značka: KASVO
11 990 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Čalouněná manželská postel o šířce 170 centimetrů. Součástí postele je úložný prostor, který je přístupný z boku postele. Polštářky jsou...

Čalouněná manželská postel o šířce 170 centimetrů. Součástí postele je úložný prostor, který je přístupný z boku postele. Polštářky jsou zahrnuty v ceně. Doprava až domů. Kvalitní a oblíbený produkt Kasvo Manželská postel LENKA – HIT 170×200 jde získat lehce na našem webu v rubrice postele! Nyní můžete získat kvalitní produkty z naší sekce za nejlepší ceny! To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. U nás v nabídce totiž najdete další produkty od dodavatele KASVO. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Značka KASVO pro vás připravuje špičkové zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Kasvo Manželská postel LENKA - HIT 170x200 vč. roštu, matrace a ÚP od společnosti KASVO snadno můžete pořídit nyní skutečně výhodně. Právě lze objednat jen za 11 990 Kč.